K 4p: Lys og fargebruken i bilde gir meg ikke stillhets følelsen. Kunne fått stillheten bedere frem i sort/hvitt. K 7p: Stemningsfullt og egentlig litt vakkert. Ville jobbet litt mer med komposisjonene, slik den er nå er det for rett på og blir mer deskriptiv. Kanskje fått med mer av kirken, men det er en vanskelig plass og lysforhold å jobbe med. K 9p: Veldig trist og og veldig stille. Et teknisk godt foto, vakkert lyssatt.
K 5p: Skarpheten sitter der den skal øynene, fin utdusing bakover. Fjæren som faller er en fin detalj. Bildet blir litt trangt, skulle gjerne sett hele fuglen. K 6p: Ikke helt fulltreffer på tema, men fjæren gir det lille ekstra. K 7p: Flott drømmeaktig uttrykk. Fjæren til venstre side er med på å heve bilde. K 10p: Herlig måkebilde! Helt utrolig at ansiktet og den lille fjæren er skarp, mens resten er soft og blurry. Blinkskudd!
K 6p: Flotte stramme linjer i speilet. Bilde hadde hevet seg hvis speilet hadde vært rett, slik at rammen rundt speilet hadde gjenspeilet linjene i speilet. K 6p: Den ytterste rammen i bildet blir litt kjedelig, men liker godt de geometriske formene innover i bildet. K 7p: Litt snevert utsnitt, men motivet vokser litt på en. Det mørkere feltet i høyre kant av speilingen ser jeg ikke hva er. K 8p: Stilig ide . Fine former får man når man speiler trappa i hjemmet sitt og speilet gir en fin ramme rundt det hele.Speilet skråner litt bare og kunne med hell vært rettet opp litt.
K 4p: Lysene gi en fin dybde i bilde. Forgrunnen burde vært beskjær bort eller alternativt tatt bilde foran blomstene. Dette hadde hevet bilde mye. K 6p: Teknisk godt bilde. God bruk av enten filter eller bevisst blender åpning for å få til stråler fra lysene. Ville kanskje beskjært vegetasjonen, den tilfører ikke en ellers ren bilde flate. K 8p: Vakkert svart-hvitt bilde, fine gråtoner og fint perspektiv. Lyslenkene gir flott kveldsstemning.
K 4p: INteressant motiv, men sliter litt med å se naturdelen av urban natur K 5p: Bilde blir litt sammentrykt. Ville nok prøvd å isolert bare et av hodene. K 5p: Spennende med kunsten og refleksjonen, kunne ønske naturen var mer fremtredende og ikke bare bakgrunn K 5p: Fint bybilde, med refleksjoner i vann.
K 5p: Skjer litt mye i bildet- Blir mer dokumentarisk. K 6p: Absolutt forfall. Ville valgt et kamerastandpunkt slik at buskene ikke blir med. K 6p: Spennende motiv, litt rot i nedre høyre del av bildet trekker blikket til seg K 7p: Fotografen har virkelig truffet på oppgaven, mer forfallent en dette blir det ikke. Fint svart-hvittbilde.
K 7p: Stemningsfullt og egentlig litt vakkert. Ville jobbet litt mer med komposisjonene, slik den er nå er det for rett på og blir mer deskriptiv. Kanskje fått med mer av kirken, men det er en vanskelig plass og lysforhold å jobbe med.
K 9p: Veldig trist og og veldig stille. Et teknisk godt foto, vakkert lyssatt.