K 8p: Flott motiv. Dyktig bruk av lukkertid, vi ser at tiden går både i vannet og i himmelen. Det er med på å understreke svabergenes motstandskraft og tyngde
K 5p: Et stilig bilde med få elementer. Treffer på oppgaven,men ikke helt på fokus.Kanskje heller sikta på det som ligger i stolen eller på stolryggen.Det kunne og vært skarpet opp litt og fresha opp litt i de sorte partiene i bildet. K 7p: Fjern boken i stolen og flytt den slik at den ikke deles i to av den vertikale stripen i veggen. Kanskje fjerne bordet også. K 8p: Stolen har en flott silhuett, liker lys og skygge virkningene i hele bildet
K 4p: Her skjer det for mye i bildeflaten med alle sporene. Trekk for skjev horisont. K 4p: Jeg liker stemningen og blåtonen i bildet, synd at horisonten er skjev K 5p: Vakkert kjølig vinterlys i bildet, det er stillhet i bildet.
K 5p: Interessant motiv. Kunne vurdert en litt annen vinkel for å forenkle bildeflaten litt. Utsnittet føles litt vilkårlig i bunnen. K 5p: Fint fanget skulptur, kunne ønske naturen var hovedmotivet og kunsten mer bakgrunn. Fint med gjentagende former. K 5p: Her er for meg statuen hovedmotivet og at det finnes et tre der, er noe underordnet. Dermed er ikke dette for meg "urban natur". Men et pent komponert bilde av statuen.