Informasjon

God sommer!

Av

Fotoklubbens sommeravslutning ble tradisjonen tro avholdt utendørs. Mange møtte opp foran rådhuset i Sandvika i går ettermiddag. Sommeravslutningen startet med en fotoutfordring med mobilkamerat,…

Les mer

Styret i ABF

Av

Leder: Geir Arnesen  geir.arnesen@gmail.com Sekretær: Wenche Myhre  wenche.myhre@askeroppm.no Kasserer: Bjørn Fredriksen  bhfredriksen@gmail.com Styremedlem: Toril Lund  toril@me.com, Sven Lunøe Pihl pihl.sven@gmail.com Varamedlem: Odd B. Dick o.b.dick@gmail.com, Tom Simonsen toms@pinglebo.net, Ina Bolmstedt bolmina@online.no…

Les mer

Ny juryering

Av

  I forbindelse med at vi nå etablerer en fast jury, og juryering via nett vil innleveringsfristen før, – tirsdag kl. 24 uken før…

Les mer

Om ABF

Av

Velkommen til Asker og Bærum Fotoklubb Copyright Alle bilder og redaksjonelle artikler gjengitt på Asker og Bærum Fotoklubbs hjemmeside er beskyttet av åndsverkloven og…

Les mer